Kontaktujte nás: 737282651 | yes.me@email.cz

Ahoj, vzhledem k tomu, že náš poslední výjezd byl datován k 30.11.2018, Vám teď řeknu co jsme v zimě celou tu dobu dělali!! Tak jasný, že každého by napadlo jak jsme hodně odpočívali (dovolená, bary, párty atd) ale to ani náhodou!!

 Teď Vám povím proč je důležité si při nákupu čehokoliv dávat pozor a vrátím se tedy k zimě 2017. Píše se listopad 2017 a my nadšeně kupujeme stánek (FAKT VELKÝ RŮŽOVÝ BREJLE NA OČÍCH) stánek tak akorát, všechno vypadá dobře a my už se vidíme jak tam vaříme a sbíráme úsměvy lidí. Tak jsme si plácli a stánek máme doma! Jasně že jsme ho pořádně vypucovali a připravili si ho ke své potřebě! (stánek je stále někde pod střechou!)

 Ke konci března rozjíždíme svůj business! Klape to, všichni se smějí a my začínáme být unavení ale šťastní!

 Všechno klapalo až do chvíle kdy přijde červen a my vyrážíme na super čistý festival do Řevnic… Všechno připraveno a najednou začalo pršet. Né pršet ale chcát jako svině :D

 Tak se v klídku a pohodičce smějeme těm, které to totálně spláchlo během vteřiny! Ale po pár minutách máme taky mokré hlavy . A tak jsme zjistili, že máme děravou střechu a trošku prokapává.

Jen co jsme se vrátili z akce, tak jsme se snažili střechu zachránit!!! Během sezony nám ale začínalo být čím dál jasnější že střecha musí pryč….

 Máme tu prosinec 2018 a my jsme rozhodnutí, že stánek zrekonstruujeme!! Bohužel rekonstrukce se zdá, že bude větší než jsme přepokládali! Po postupném odkrývání různých částí  na nás vykoukl jiný problém a nebylo jiné možnosti, než se do toho pustit hezky pěkně od podlahy ( a to doslova) Už chápeme proč se pán stánku zbavoval prodával :D Že si prý pořídí nový.

to je ta střecha!!! 

A tak v lednu začala rekonstrukce – spíš stavba nového stánku… A jak to dopadlo ?? No pustili jsme se do toho a ani minutu nezaháleli a výsledek Vám už brzo představíme!!