Kontaktujte nás: 737282651 | yes.me@email.cz

Tak a máme hotovo!!!!

Někteří z Vás od nás slyšeli, že budeme přes zimu trošku opravovat náš Food truck. Z malé opravy se vyklubala totální rekonstrukce, která nás nemile zaskočila a na kterou jsme museli pozvat odbodníky. Hledali jsme někoho, kdo by nám pomohl postavit truck hezky pěkně od podlahy a celý ho vyrobit ze dřeva. Jěště, že máme truhláře v rodině, kterému se do této výzvy chtělo. Slovo dalo slovo, přišla první objednávka dřeva a truck se začínal pomalu rýsovat. 
Podlaha, nosná konstrukce, vnější a vnitřní zaklopení, vše šlapalo jak mělo. Poté přišli na řadu skříňě a vnitřní vybavení přesně na míru jak jsme požadovali. Jediná nepříjemnost byla ta, že celé se to odehrávalo v lednu a únoru venku na zahradě, kde byla ukrutná zima a brzo tma. I přes tyto překážky jsme byli schopni přívěs postavit za velmi krátký čas ve velmi dobré kvalitě.
Poté už chybělo celý přívěs pokrýt laminátem, namalovat, uklidit a připravit na první letošní akce.
Vše proběhlo lépe než se čekalo a my jsme rádi, že můžeme opět vyjet do ulic dělat lidem dobrý street food.
Za veškerou pomoc se stavbou děkujeme Petrovi ( moje truhlárna )https://www.facebook.com/MOJETRUHLARNA/ https://www.moje-truhlarna.cz , bez kterého by jsme asi do teď seděli nad plány a přemýšleli jak na to. 
Pokud hledáte šikovného truhláře, nebojte se Petra kontaktovat a věřte, že určitě najdete to správné řešení právě pro Vás.
Děkujeme za přízeň v minulém roce a těšíme se na Vás všude možně na letošních festivalech a akcích.  A od teď naše dobroty najdete jen v tomhle parádním food stánku :)